SUPPLIES > BASIC HARDGOODS > 2772WH12
WHITE STYROFOAM SHEET 2X 12X 36'' (27-21416) EA
Code:2772WH12On Hand:41 In Stock
Size:Color:WHITE
Pack:1UOM:Each
Volume Discounts
2772WH12 : WHITE STYROFOAM SHEET 2X 12X 36'' (27-21416) EA, Color : WHITE
Choose the discount you want :
Genuine STYROFOAM brand backed by 50 years of proven performance and quality. Consistent cell size firmly holds stems in place. Paints more evenly and cuts cleaner than imitation brands. Sheet measures 36" in length by 12" in width by 2" in height.